Spotkania adaptacyjne i zebrania z Rodzicami w oddziałach przedszkolnych

SZANOWNI RODZICE !

W dniach od 29 do 31 sierpnia 2022 r. zapraszamy Rodziców z nowo przyjętymi do naszej placówki dziećmi 3- letnimi,  4-letnimi  i 5-letnimi  na spotkania adaptacyjne. Spotkania te odbędą się w budynku przy ul. Tysiąclecia 3. Adaptacja ma na celu zapoznanie dzieci z nowym miejscem, poznanie sali, szatni, placu zabaw, wychowawczyń oraz innych dzieci, z którymi będą się spotykać w swojej grupie. Dzieci będą miały możliwość oswojenia się z tym, co nieznane u boku najbliższej osoby.

W spotkaniu adaptacyjnym może uczestniczyć wyłącznie dziecko zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Z dzieckiem może wejść do przedszkola tylko jedna osoba dorosła, która także jest zdrowa.

Rodziców dzieci 6-letnich zapraszamy na zebrania informacyjne, które odbędą się w głównym budynku szkoły, przy ul. Tysiąclecia 5, w dniach 29 – 31.08.2022r.

O dokładnym czasie spotkań adaptacyjnych i zebrań z Rodzicami w poszczególnych oddziałach przedszkolnych wychowawcy powiadomią Rodziców telefonicznie lub prześlą wiadomość na adres  e-mail.

Listy dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych naszej szkoły, z podziałem na grupy, będą wywieszone 29.08.2022 r., przy wejściach do budynków szkoły przy ul. Tysiąclecia 3 i Tysiąclecia 5.

DYREKCJA SZKOŁY

Data dodania: 2022-07-28 09:55:58