Prośba o wsparcie akcji rejestrowania potencjalnych dawców szpiku

Szanowni Państwo,

przekazuję bardzo ważną wiadomość, prośbę o pomoc dla małej, chorej dziewczynki, skierowaną do nas przez pruszczańskie Publiczne Przedszkole „Czwóreczka”.

Z poważaniem,

Marzena Kotecka

dyrektor SP2

Dzień dobry,

Zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie akcji rejestrowania potencjalnych dawców szpiku

organizowanej przez Publiczne Przedszkole "Czwóreczka" przy wsparciu fundacji DKMS. Ogromne wsparcie otrzymaliśmy od

Przedszkola "Nad rzeczką", które tego samego dnia organizuje akcję na terenie swojej placówki.

Do Państwa zwracam się z prośbą o rozesłanie przedszkolnym/szkolnym rodzicom plakatów informujących o akcji oraz ewentualnie o rozwieszenie ich na terenie swoich placówek tak, aby jak najwięcej ludzi wiedziało kiedy mogą dołączyć do bazy dawców i przyjść do Nas , aby się zarejestrować.

Dla przedszkola "Czwóreczka" akcja ma ogromne znaczenie - dotyczy Naszej małej Lili, Naszego przedszkolaka,

którego mama jest Naszym wieloletnim wspaniałym nauczycielem i niesamowitym człowiekiem. Szczegóły historii Liliany przesyłam w linkach.

Serdecznie dziękuję za każde okazane wsparcie, które sprawi, że powrót Lili do przedszkolnej sali i Pingwinkowych przyjaciół stanie się realny.

Plakaty/ulotki - https://drive.google.com/drive/folders/1eQNqUq45B0Y7iEfZXKZg3T65j_F2OTqf

O Lili - https://www.dkms.pl/dzialaj/dolacz-do-akcji/lilianagadomska?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0XmHEmQ99q5AlMOeteYFHuJbP8P2rpW2zHLiwhjWB3gmBQHbG-nRKbrhc_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

"Każdy ma coś, co może dać innym” Barbara Bush

Z poważaniem,