Pola Nadziei 2023

Drodzy Wolontariusze!

Fundacja Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim organizuje tegoroczne Pola Nadziei w Pruszczu Gdańskim.

22 kwietnia odbędzie kwesta przy obiektach handlowych, 23 kwietnia przemarsz przez miasto i festyn w Cukrotece.

Zachęcamy wolontariuszy do włączenia się w akcję Pola Nadziei na Pomorzu:

• Należy do środy- 19 kwietnia, oddać podpisaną przez rodzica/ opiekuna prawnego zgodę na udział w kweście.
  • Zgoda do pobrania w załączeniu lub u szkolnych opiekunów wolontariatu- sale nr 6 i 25.
  • Podpisaną przez rodzica zgodę oddajemy do opiekunów wolontariatu ( do Doroty Jusiewicz-Sieczko, Agnieszki Owczarzak, Agnieszki Kustosz, Ewy Siarczyńskiej).

22 kwietnia odbędzie się kwesta na rzecz Domu Hospicyjnego w Pruszczu Gdańskim:

• Zbiórka wolontariuszy o godzinie 10.00, pod siedzibą Domu Hospicyjnego w Pruszczu Gdańskim, ul. Polskich Kolejarzy 5/7, Pruszcz Gdański.
  • Koordynatorzy z Domu Hospicyjnego rozdysponują siły, rozdadzą identyfikatory oraz puszki kwestarskie.
  • Wolontariusze będą kwestować w centrum Pruszcza Gdańskiego (Waląga, Grunwaldzka), w okolicy obiektów handlowych.

W załączeniu zgoda na udział w kweście.

W niedzielę 23.04 o godzinie 14:00 spod Urzędu Gminy w Juszkowie wyjdzie parada, która dotrze aż do Cukroteki, gdzie odbędzie się festyn rodzinny.

W imieniu opiekunów i podopiecznych Domu Hospicyjnego w Pruszczu Gdańskim zachęcamy do uczestnictwa w kweście, paradzie z żółtymi elementami, a także w festynie.

Opiekunowie szkolnego wolontariatu

Data dodania: 2023-04-14 08:12:03