Podsumowanie udziału naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie Wielkim Maratonie Czytelniczym ''Spotkacie nowych przyjaciół''

Do tegorocznej XII edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego „Spotkacie nowych przyjaciół” dla klas II i III szkół podstawowych zgłosiło się 3528 uczniów z całej Polski. Z dumą ogłaszamy, że uczeń naszej szkoły, Kacper Hańczuk, znalazł się w gronie nagrodzonych i otrzymał tytuł FINALISTYWIELKIE GRATULACJE DLA KACPRA!

Gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych „Spotkacie nowych przyjaciół” odbyła się 11 czerwca 2024 r. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Serdecznie dziękuję i gratuluję WSZYSTKIM MARATOŃCZYKOM, również tym, którzy dotarli do mety maratonu bez zwycięskiego tytułu, ale z bogatszą wyobraźnią i nowymi doświadczeniami czytelniczymi, które na pewno zaowocują w przyszłości. Dziękuję za udział, gratuluję wytrwałości i zaangażowania.

Elżbieta Zwolińska

Data dodania: 2024-06-20 10:26:49