Podsumowanie akcji charytatywnej ''Obudźmy Jagódkę''

Szanowni Państwo!!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że przeliczone zostały pieniądze zebrane podczas koncertu dla Jagódki, zbiórek klasowych oraz pieniędzy zebranych podczas szkolenia z udzielania pierwszej pomocy dla dorosłych. Kwota ta powiększona została o 3 005,00 zł zebrane przez Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkół nr 1 w Pruszczu Gdańskim – DZIĘKUJEMY!!!. Na konto Jagódki przekazana została kwota: 32 545,43 zł. Grupa Weteranów piłki nożnej z Pruszcza Gdańskiego wpłaciła na rzecz Jagódki 1100 zł – DZIĘKUJEMY!!!

Mama Jagódki serdecznie dziękuje wszystkim Państwu za ogromne zaangażowanie i wielkie serce okazane jej córce. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszczu Gdańskim również składa podziękowania wszystkim Państwu – Darczyńcom, Mieszkańcom naszego miasta, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom oraz Dzieciom i Uczniom SP2, za wszystkie dary przeznaczone na licytację, do kiermaszu, kawiarenki, za zaangażowanie w przygotowywaniu i przeprowadzeniu całej akcji charytatywnej: kawiarenki, kiermaszu, fotobudki, malowanie dzieciom twarzy i zaplatanie warkoczyków, prowadzenie zbiórek klasowych wśród uczniów i rodziców oraz pracę w komisji przeliczania zebranych pieniędzy. Serdecznie dziękujemy Rodzicom oraz przewodniczącej Rady Rodziców Pani Katarzynie Bielińskiej za zaangażowanie w organizację i bezpieczeństwo podczas koncertu. Dziękujemy wszystkim, którzy wystąpili na scenie i swoim udziałem przyczynili się do uświetnienia tamtego wieczoru, całemu Zespołowi muzycznemu SP2, solistom, muzykom i absolwentom szkoły: Paulinie Bielińskiej, Cezaremu Marcinkowskiemu i Mateuszowi Obirek. Dziękujemy występującym tancerkom: Hannie Filipek, Emilii Kocoń, Liwii Groszek, Gabrieli Kowalczyk, Zofii Gancarz, Ewie Jędrzejewskiej i Paulinie Schabowskiej, które fantastycznie zaprezentowały się w swoich układach tanecznych. Serdecznie dziękujemy również prowadzącym wieczór - Karolinie Hańczuk i Enkuulowi. Dziękujemy wolontariuszom pomagającym w kawiarence i zbierającym pieniądze do puszek. Serdecznie dziękujemy występującym podczas koncertu artystom: Pani Ewie Rzeszotarskiej wraz z Zespołem, rodzinnemu zespołowi „The Tweens” oraz zespołowi Tayka. Dziękujemy Panu Tomaszowi Marek za profesjonalną scenę, światło i dźwięk oraz Panu Łukaszowi Wrycz-Rekowskiemu za przeprowadzenie certyfikowanego szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej dla dorosłych. Dziękujemy Pani Dyrektor i Uczniom Liceum Mundurowego Spartakus za aktywne przyłączenie się do naszej akcji. Dziękujemy harcerzom. Szczególne podziękowania należą się: Pani Joannie Mielewskiej za opiekę artystyczną i przygotowanie uczniów do koncertu, Pani Dorocie Gugniewicz-Bodus za zorganizowanie oprawy scenicznej, zaangażowanie w/w zespołów oraz zadbanie o profesjonalne wydruki plakatów, serduszek, ulotek całej akcji i zorganizowanie internetowej zbiórki pieniędzy, dla Pani Doroty Makowskiej za brawurowe poprowadzenie licytacji, Pani Iwonie Birunt za szkolenie uczniów naszej szkoły z udzielania pierwszej pomocy, Pani Monice Rycaj i Pani Agnieszce Kruchej za opracowanie scenariusza koncertu, Pani Monice Mróz-Madejskiej za dekorację sali, Pani Marcie Słobodzie za pyszne ciastka upieczone wraz z Uczniami, Pani Ewie Szewczyk i Pani Agnieszce Kruchej za opiekę nad Wolontariuszami, Panu Pawłowi Wołosewiczowi za zorganizowanie stoiska z popcornem oraz Pani Barbarze Jóźwiak i Pani Paulinie Kucinie za dokumentację fotograficzną i filmową przedsięwzięcia – fotorelację znajdziecie Państwo poniżej. Dziękujemy!!! DOBRO POWRACA!!!

Pruszcz Gdański, 10 czerwca 2023 r.

Data dodania: 2023-06-11 12:13:58
Data edycji: 2023-06-11 12:20:45