Pierwszy etap modernizacji placu zabaw zakończony!

14 czerwca 2022 r. zakończył się pierwszy etap modernizacji placu zabaw przy budynku przedszkola, na ul. Tysiąclecia 3. W odbiorze prac budowlanych uczestniczyły dzieci z grupy „Kreciki”. Po sprawdzeniu jakości bezpiecznej nawierzchni i wypróbowaniu zainstalowanych urządzeń, przedstawiciele dzieci, wspólnie z pracownikiem Urzędu Miasta, wykonawcami i dyrekcją szkoły, podpisali protokół odbioru.Cieszymy się, że nasz plac zabaw pięknieje, staje się coraz bardziej funkcjonalny i bezpieczny.

Danuta Kowalska

Data dodania: 2022-06-15 07:21:36