Pasowanie pierwszoklasisty

We wtorek 10 października 2023 r. uczniowie klasy Ia zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.

Uroczystość pasowania na ucznia to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej.

W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze.

Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor Marzenę Kotecką oraz zaproszonych gości.

Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki.

Po uroczystości, uczniowie wraz z rodzicami oraz wychowawcą udali się na słodki poczęstunek.

Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Data dodania: 2023-10-14 16:42:13
Data edycji: 2023-10-14 16:54:37