Palma Wielkanocna - Konkurs plastyczny

Zbliżają się Święta Wielkanocne, dlatego zapraszamy do udziału w Konkursie Plastycznym na "Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną," którego celem jest popularyzacja tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową oraz rozwijanie inwencji twórczej uczniów. Konkurs jest adresowany do uczniów klas I-VI, każda klasa przygotowuje jedną własnoręcznie wykonaną tradycyjną palmę wielkanocną i przekaże ją do swoich nauczycieli religii do 24.03.2023. Powinny być one opatrzone metryczką najlepiej przytwierdzoną do palmy. Komisja konkursowa rozstrzygnie konkurs w dwóch kategoriach klasy I-III oraz IV-VI, najpiękniejsze palmy będą reprezentowały naszą szkołę w procesji w Niedzielę Palmową, pozostałe udekorują szkołę. Mamy nadzieję, że konkurs stworzy okazję do zespołowej działalności artystycznej, a dyplomy i nagrody będą uzupełnieniem tej zabawy.

Bernadeta Bażak, Urszula Belczewska, Urszula Burda

Data dodania: 2023-03-08 09:55:49