Paczuszka dla Maluszka

Szanowni Państwo, już po raz trzeci na terenie naszej placówki, zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznej akcji charytatywnej PACZUSZKA DLA MALUSZKA.

To bożonarodzeniowa inicjatywa, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych  organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

XI edycja akcji będzie trwała w naszej szkole od 3 do 21 grudnia 2023r. Dary zostaną przekazane podopiecznym Domu Samotnej Matki i Dziecka w Gdańsku – Matemblewie.

W inicjatywę można włączyć się poprzez przygotowanie paczki z artykułami higienicznymi, takimi jak: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła itp. Choinka, która bierze udział w akcji, w naszej placówce znajdować się będzie przy automatach na poziomie szatni. Ludzie o dobrym sercu zabierają bombkę a w zamian pod choinką zostawiają podarunki.

Podarujmy dzieciom i mamom najszczerszy uśmiech i chwile wzruszenia, bo Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas.

PACZUSZKA DLA MALUSZKA – DOBRZE JEST POMAGAĆ!!!

Koordynator akcji  Urszula Belczewska

Data dodania: 2023-12-04 21:21:06