Paczuszka dla Maluszka

To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych naszej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem naszej akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

W INICJATYWĘ MOŻNA WŁĄCZYĆ SIĘ

Przygotowując paczkę z artykułami higienicznymi, takimi jak: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła i zostawiając ją pod choinką znajdującą się w szkole, która bierze udział w akcji. W Twoim imieniu ofiarujemy ją potrzebującym dzieciom.

Data dodania: 2022-11-27 12:41:53
Data edycji: 2022-11-27 12:42:15