Osiągnięcia naszych uczniów

Uczennica  kl. 5c, Zofia Gancarz od 2 lat uczęszcza do akademii Acrodance w Pruszczu Gdańskim. Akademia Acrodance ma na swoim koncie wiele ogólnopolskich sukcesów oraz  doświadczonych trenerów, którzy  bardzo motywują i dbają o swoich podopiecznych. Zosia trenuje kilka razy w tygodniu po kilka godzin, aby móc doskonalić swoje  umiejętności pod okiem trenerów. Zosia  czynnie bierze udział w zawodach o różnym charakterze. Tańcząc w formacji tanecznej „Splot” zajmowała kilkukrotnie pierwsze miejsce w Ogólnopolskich zawodach  (w formacji tańczy łącznie 7 dziewczyn w wieku 12-13 lat), tańczy solówki zajmując miejsca w czołowej  trójce  w tańcu współczesnym  oraz bierze udział w zawodach  akrobatycznych na airtrack.

Data dodania: 2023-05-23 15:13:18
Data edycji: 2023-05-23 15:15:00