OGÓLNOPOLSKIE WYBORY KSIĄŻEK W NASZEJ SZKOLE

Biblioteka szkolna  zaprasza uczniów klas 1-8  do udziału w akcji OGÓLNOPOLSKIE WYBORAY KSIĄŻEK.

W ramach przedsięwzięcia kilkaset tysięcy uczniów z całej Polski wybierze swoje ulubione książki.

Wybory w naszej szkole odbędą się 22 i 23 maja 2024 roku (środa i czwartek). Karty do głosowania dla uczniów klas 1-3 zostały rozdane dzisiaj. Natomiast dla uczniów z  klas 4-8 czekają w bibliotece. Na kartach do głosowania uczniowie mogą wpisać tytuły ulubionych książek, które czytali w ciągu ostatnich dwóch lat. Można umieścić od jednego do maksymalnie trzech tytułów. Głosowanie jest anonimowe należy podać jedynie klasę. Swoją kartę każdy uczeń może wrzucić do urny wyborczej znajdującej się w bibliotece w godzinach pracy biblioteki (7:30-15:45)

Wybór ulubionych książek pozwoli dostosować księgozbiór biblioteki do zainteresowań dzieci i młodzieży.

Więcej informacji o akcji: www.wyboryksiazek.pl

ZAPRASZAMY  I  CZEKAMY NA WASZE GŁOSY!

Data dodania: 2024-05-21 16:58:23
Data edycji: 2024-05-21 17:11:14