OGÓLNOPOLSKI PROGRAM POPRAWY STANU ZDROWIA I SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ UCZNIÓW klas 1-3 pn. ''MAŁY MISTRZ''.

W tym roku szkolnym cztery klasy :1c, 2a, 2c, 3c z naszej szkoły zostały zakwalifikowane do

OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POPRAWY STANU ZDROWIA I SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ UCZNIÓW klas 1-3 pn. "MAŁY MISTRZ".

Główną ideą programu jest zachęcenie uczniów kl. 1-3 do zdobywania nowych umiejętności ruchowych oraz podnoszenia sprawności fizycznej, kształtowania odpowiednich nawyków i postaw, w tym zwłaszcza dotyczących zdrowego stylu życia, a także podniesienia atrakcyjności zajęć.

Mamy nadzieję, że realizacja założonych celów programu przyczyni się do zwiększenia sprawności fizycznej naszych uczniów, doposażenia szkoły w sprzęt sportowy i przyniesie dużo radości uczestnikom programu.

Data dodania: 2024-09-11 09:28:59
Data edycji: 2024-09-11 09:32:22