Ogólnopolski konkurs z j. niemieckiego PANDA

Witam serdecznie i zapraszam do udziału w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z j. niemieckiego PANDA.

Konkurs odbędzie się: 11.04.2024 r. i przeznaczony jest dla uczniów klas 4-6. Godzinę rozpoczęcia ustala szkolny koordynator konkursu. Każdy konkurs trwa 45 minut + 10 minut na sprawy organizacyjne.

Konkurs przeprowadzany jest w formie testu jednokrotnego wyboru. Każdy test to 30 pytań z czterema wariantami odpowiedzi. Organizator konkursu EDI, dla najlepszych uczniów przygotował atrakcyjne nagrody.

Konkurs Panda jest konkursem płatnym. Uczeń, który wyraża chęć przystąpienia do konkursu, wpłaca wpisowe w wysokości 15,00 zł ( zebrana kwota zostanie przekazana na konto organizatora konkursu EDI).

Chętnych uczniów proszę o zgłoszenia bezpośrednio do mnie do 15 marca 2024r.

Zainteresowanym przekażę zakres tematyczny wymagany na każdym etapie edukacyjnym.

Urszula Szczepańska

Data dodania: 2024-02-27 19:10:57