Ogłoszenie wyników Powiatowego Konkursu Jasełek i Obrzędów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia

Dnia 26 stycznia w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim odbyła się gala podsumowująca XXI Powiatowy Przegląd Jasełek i Widowisk Obrzędowych związanych ze  Świętami Bożego Narodzenia. W przeglądzie brała udział klasa 3c z widowiskiem- „Poznajemy świąteczne zwyczaje z kolędnikami” -przygotowana pod kierunkiem wychowawców: Ewy Siarczyńskiej i Lidii Bujak-Kaczor.

W kategorii przedszkolnej do konkursu przystąpiła również grupa pięciolatków- „Liski” z przedstawieniem- „ Maleńka miłość w żłobie śpi”.

Obie grupy przyniosły chlubę dla Szkoły zajmując II miejsca w Powiecie Gdańskim:)

Po odebraniu dyplomów i nagród, przedstawiciele klasy 3c  po przyjściu do szkoły, z radością poinformowali o tym sukcesie  dyrekcje szkoły  panią Marzenę Kotecką i Jolantę Janiuk.

GRATULACJE DLA MŁODYCH ARTYSTÓW !!!

Data dodania: 2024-02-27 20:24:36
Data edycji: 2024-02-27 20:27:10