Oferta kształcenia ZSM oraz wizyta przedstawicielki branży beauty.

Uczniowie klas VIII mieli możliwość zapoznania się z ofertą kształcenia Zespołu Szkół Morskich w Gdańsku. Nasi goście przybliżyli kierunki kształcenia: Technik eksploatacji portów, żeglugi śródlądowej, mechanik okrętowy, nawigator morski, logistyk, spedytor, hotelarstwa oraz ofertę Szkoły Branżowej I stopnia w zawodzie magazynier - logistyk.
Dodatkowo gościliśmy p. Martynę Kruczek, przedstawicielkę branży beauty. P. Martyna opowiedziała o własnej ścieżce kariery edukacyjno - zawodowej.
Zanim p. Martyna odnalazła satysfakcję z wykonywanego zawodu – stylistka paznokci – zmierzyła się z takimi zawodami jak konserwator powierzchni płaskich, dekorator wnętrz, obsługa klienta na poczcie i w sklepie internetowym. Uczniowie przy okazji zapoznali się z czynnościami i zadaniami w w/w zawodach.

Data dodania: 2022-05-15 21:00:34
Data edycji: 2022-05-15 21:02:10