Obchody Narodowego Święta Niepodległości - kl. 4-8

11 listopada to nasze najważniejsze święto narodowe i państwowe. W tym roku obchodziliśmy dokładnie 105. rocznicę odzyskania niepodległości, na którą czekało kilka pokoleń Polaków.
 Jak co roku, również nasza społeczność uczniowska oddała hołd i szacunek tym, którzy swoją postawą i determinacją przyczynili się do tego, że odzyskaliśmy swoje państwo, wolność i suwerenność. Program artystyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotowały: Jolanta Krokosz z klasą 6c oraz Pani Joanna Mielewska ze szkolnym zespołem muzycznym. Natomiast o odpowiednią scenografię zadbała Pani Marta Słoboda.
Nasi uczniowie, Dyrekcja i nauczyciele mogli włączyć się do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, a także podziwiać umiejętności taneczno-akrobatyczne grupy dziewcząt z kl. 6c ( Emilii Kocoń, Zofii Gancarz, Ewy Jędrzejewskiej i Pauliny Schabowskiej).
 Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs między klasowy na najładniejszy kotylion, a jego zwycięzcą została kl. 6a.
Na zakończenie Dyrektor Szkoły, Pani Marzena Kotecka złożyła wszystkim uczniom i nauczycielom życzenia radosnego świętowania Narodowego Święta Niepodległości.

Data dodania: 2023-11-14 15:31:00
Data edycji: 2023-11-14 15:37:53