(Nie)zwykła matematyka

W roku szkolnym 2022/2023 nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie "(Nie)zwykła matematyka".

Projekt ten (oparty na aktualnej podstawie programowej) ma na celu odpowiedzieć na pytanie, które dość często pada z ust Uczniów: Po co się tego uczymy? Do czego nam się to przyda?. Głownym celem projektu jest kształcenie inicjatywy i pomysłowości w rozwiązywaniu problemów oraz rozwijanie umiejętości wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.

Mamy nadzieję, że Uczniowie znajdą odpowiedzi na powyższe pytania, a my pokażemy, że matematyka jest fascynująca, ciekawa, a przede wszystkim, że nas otacza.

Pani Ewa Mudław-Kapałka, Pani Anna Węsierska oraz Pani Iwona Janiak (szkolny koordynator projektu).

Data dodania: 2022-09-21 10:39:03
Data edycji: 2022-09-21 10:39:35