„NIEZAPOMINAJKA” Pamiętamy o Ukrainie!

„NIEZAPOMINAJKA”  Pamiętamy o Ukrainie!

„NIEZAPOMINAJKA”

Pamiętamy o Ukrainie!

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!

Prosimy o włączenie się do akcji NIEZAPOMINAJKA.

Zbieramy niezbędne rzeczy dla Uchodźców, którzy znaleźli schronienie w Pruszczu Gdańskim i okolicznych wioskach.

Wielu z Was pomaga bardzo aktywnie. Wiemy, że Wasze serca są ogromne, więc prosimy: Przyłączcie się do nas!

Wszystkich prosimy o przynoszenie produktów żywnościowych o długim terminie ważności.

Zależy nam na zgromadzeniu różnych dóbr potrzebnych dzieciom i dorosłym. Dlatego dokonaliśmy następującego podziału:

Klasy 0 i 1

Materiały papiernicze np. bloki rysunkowe, kredki, plastelinę, kolorowe pisaki, książeczki do kolorowania itp.

Klasy 2 i 3

Gry planszowe, piłki, puzzle, lalki itp. (nowe bądź nieużywane)

Klasy 4, 5, 6, 7a i 7b Środki higieny dla dzieci i niemowląt, pampersy, mokre chusteczki, jedzenie dla niemowląt, nową odzież dla niemowląt

Klasy 7c, 7d, 7e i klasy 8

Środki higieny dla dorosłych (szampony, pasty do zębów i szczoteczki, mydło, proszek do prania, podpaski, tampony, itp.)

Mamy w szkole ogromny problem z miejscem do gromadzenia produktów, dlatego prosimy o segregowanie darów, oddzielanie produktów spożywczych od chemii.

W korytarzu przy bibliotece będą kartony do których można włożyć produkty od godz. 6.30 do 8.00.

Po godz. 8.00 prosimy o przekazywanie darów paniom z obsługi znajdujących się przy wejściu do szatni szkoły. Prosimy o podanie hasła: NIEZAPOMINAJKA.

Organizatorzy akcji: Uczniowie klasy 7c i 8e oraz wychowawczynie: Ewa Szewczyk i Marta Słoboda

Data dodania: 2022-03-14 21:01:21
Data edycji: 2022-03-16 14:58:36