Mikołajki z robotami

Mikołajki w naszej szkole obchodziliśmy w dość nietypowym towarzystwie. Oprócz Mikołajów odwiedzających uczniów w klasach na hol II piętra zawitało aż 8 robotów Photon. Napisany kod programu, świąteczna muzyka i uczniowie - bez których nie powstały by świąteczne tańce i życzenia. Nauczenie się układu tanecznego nie było proste, ale każdy uczestnik lekcji mocno angażował się w jej przebieg. Uczniowie wymyślali kolory czułków, po każdej próbie ustawiali roboty w wyjściowej pozycji, a co najważniejsze chcieli więcej i więcej! Z jednej lekcji zrobiły się aż 3. Pierwszy taniec należał do klasy 8C i 8E, następnie starsi koledzy zatańczyli razem z klasą 7A. Podczas lekcji były obecne również Pani Dyrektor Marzena Kotecka (od której otrzymałyśmy cenne rady) oraz Panie Wice Dyrektorki Hanna Maciejewska i Jolanta Janiuk - dziękujemy za odwiedziny.

Świąteczny czas w naszej szkole uważamy za otwarty i zachęcamy do obejrzenia wszystkich filmów. Uczniowie w mikołajkowych nastrojach i zsynchronizowane roboty to naprawdę wspaniałe połączenie i świetna zabawa. Nauka programowania, logiczne i twórcze myślenie oraz ruch to naprawdę cudowna nauka poprzez wyśmienitą zabawę.

Koordynatorki

Pani Iwona Janiak