Mikołajki 2023 w klasach I-III

Mikołajki 2023 w klasach  I-III

Od niepamiętnych czasów Święty Mikołaj przemierza świat niosąc ludziom dobro, radość, nadzieję i ...prezenty. Tradycyjnie 6 grudnia ten szczególny gość wraz ze swoimi pomocnikami odwiedził naszą szkołę, gdzie został przywitany z wielkim entuzjazmem.

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły przygotowali się na jego wizytę. Na szkolnych gazetkach zawisły mikołajkowe prace plastyczne, w salach rozbłysły kolorowe choinki, w całej szkole królował kolor czerwony i świąteczne elementy ubioru.

Najmłodsi na spotkanie z Mikołajem przygotowali piosenkę, którą wspólnie zaśpiewali z wielkim zaangażowaniem i radością. Następnie każda klasa wyrecytowała specjalnie na tę okazję przygotowany wierszyk. Mikołaj był zachwycony zaprezentowanymi przez najmłodszych zdolnościami. Po krótkiej pogawędce, w radosnej atmosferze, przy akompaniamencie świątecznych piosenek - Mikołaj częstował wszystkich cukierkami i rozdał dzieciom długo wyczekiwane prezenty. Na pamiątkę swojej wizyty Mikołaj zaprosił każdą klasę do wspólnego zdjęcia.

Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Spotkanie z Mikołajem i jego Elfami wprowadziło ciepłą i radosną atmosferę, która udzieliła się całej społeczności szkolnej. Każdy przechodząc szkolnym korytarzem nabierał nowej, pozytywnej energii i uśmiechał się. Był to magiczny czas, który zintegrował wszystkich bez względu na wiek – poczuliśmy klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Pięknie dziękujemy Świętemu Mikołajowi i Elfikom za cudowny wspólnie spędzony czas – czekamy na Was za rok!!!

Koordynatorki wydarzenia – Ewa Siarczyńska i Sylwia Knie

Data dodania: 2023-12-11 22:10:37