Mikołajki 2023 | kl. IV-VIII

6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki.

Z tej okazji klasy 4-8 brały udział w konkursach i zawodach między klasowych. Pierwszym zadaniem dla każdej z klas było przygotowanie jak najdłuższego łańcucha świątecznego. Zwyciężył zespół klasy 6b. Uczniowie wykonali łańcuch mierzący 72m. Serdecznie gratulujemy.

Klasy 4 i 5 brały udział w wyścigach rzędów, tutaj rywalizacja była bardzo wyrównana, najważniejsza była dobra zabawa i świąteczna atmosfera. Gratulujemy wszystkim osiągnięcia celu i zaangażowania. Klasy 6 rywalizowały w rozgrywkach ringo, zwyciężyła klasa 6a.

Klasy 7 i 8 rozegrały turniej w piłkę siatkową, najlepszą drużyną okazała się klasa 7a.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Cały dzień przebiegł w świątecznej Mikołajkowej atmosferze, a dzieciom dużym i małym słodycze rozdawał Mikołaj.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie. Dziękujemy również tajemniczemu Mikołajowi :) oraz zespołowi Samorządu Uczniowskiego.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Data dodania: 2023-12-12 16:12:20