MIKOŁAJKI

6 grudnia 2022 r. z niecierpliwością uczniowie klasy 3 b oczekiwali przyjścia Mikołaja. Ustroiły salę, aby było świątecznie. Każdy dźwięk dzwoneczka budził hałaśliwą reakcję. Gdy zostały otworzone drzwi klasy i dzieci zobaczyły przemykającego się Mikołaja, o ciszy i spokoju można było tylko pomarzyć. W końcu pojawił się Mikołaj z worem pełnym prezentów, co wzbudziło wyraźne zadowolenie trzecioklasistów. Prezenty bardzo się podobały!

Parę dni wcześniej dzieci odwiedziły wioskę Mikołaja gdzie przeżyły niezwykłą świąteczną przygodę. Poczuły piękno świąt, a przede wszystkim uczyły się radości i zaangażowania w ich przygotowanie. Dzieci zobaczyły Żywą Szopkę, Mikołajkowe Kino w namiocie sferycznym, Wielką Wystawę Świąteczną, Warsztaty Elfów, Jarmark Świąteczny i oczywiście Biuro Świętego Mikołaja gdzie dowiedziały się, że Mikołaj na pewno przyjedzie do nich 6 grudnia.

Radości było co niemiara!

Data dodania: 2023-11-05 22:06:43
Data edycji: 2023-11-05 22:29:11