Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

Uczniowie naszej szkoły w minioną środę, 5 czerwca 2024r. wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Mali detektywi” zorganizowanego przez Katolicką Niepubliczną Szkołę Podstawową. Konkurs był objęty honorowym patronatem Burmistrza Pruszcza Gdańskiego – Janusza Wróbla.

Uczestnicy musieli zmierzyć się z trudnym testem wiedzy na temat bohaterów i przygód z przeczytanych wcześniej książek oraz wcielić się w jedną z postaci, i zaprezentować swoje doświadczenia, przeżycia.

Poziom umiejętności uczniów klas 1- 3 był naprawdę wysoki. Serdeczne podziękowania należą się rodzicom, a także wychowawcom, którzy przygotowali najmłodszych do konkursu.

Niezmiernie miło nam poinformować, że:

- Natan Farian, uczeń klasy 1c zajął II miejsce wśród pierwszoklasistów

- Julia Laskowska, uczennica klasy 2a, zajęła II miejsce na poziomie klas drugich,

- Maja Markiewicz, uczennica klasy 3e, spośród trzecioklasistów biorących udział
w konkursie zajęła II miejsce.

Nagrody zostaną wręczone na uroczystej sesji Rady Miasta Pruszcz Gdański – 14 czerwca 2024 r., na Faktorii o godzinie 12:00.

Serdeczne gratulacje! Życzymy dalszych sukcesów!

Koordynator konkursu
Marta Wołowczyk