Magiczny dywan jako wielozmysłowe nauczanie

Dzisiaj na zajęciach wychowania fizycznego w klasie 2a wykorzystano  Magiczny Dywan onEVO który jest nie tylko interaktywną podłogą z aktywnością ruchową, ale  przede wszystkim atrakcyjną pomocą dydatyczną  z bogatą ofertą gier, zabaw i quizów. Uczniowie podczas zajęć doskonalili dużą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość, refleks oraz współpracę w grupie i zdrową rywalizację. Obraz wyświetlany ze specjalnie zaprojektowanego rzutnika tworzy ,,wirtualny, magiczny dywan", na którym uczniowie przeżywali wspaniałe przygody. Trzeba zaznaczyć, że nauka poprzez zabawę, indywidualnie bądź grupowo przynosi większe efekty dydaktyczne i wychowawcze.  Zajęcia dostarczyły dzieciom mnóstwo emocji, pasji i radości płynącej ze zdobywania nowej wiedzy.

Data dodania: 2023-02-24 18:05:40
Data edycji: 2023-02-24 18:29:03