Lekcja na trawie

Lekcje na trawie.

Już nie pierwszy raz nasza klasa wybrała się na zielony skrawek przy szkolnych boiskach. To tam dziś mieliśmy lekcje. Pogoda dopisała, a my wzięliśmy koce i tak jak komu wygodnie usadowiliśmy się na trawie.
Wyobraziliśmy sobie podróż. Tematem zajęć była "Wycieczka po krajach Europy "- zbiegło się to nawet z Tygodniem Języków Obcych obchodzonym w naszej szkole. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat państw europejskich. W ramach lekcji informatyki wyjątkowo natomiast mogliśmy skorzystać z Internetu w telefonach i po wylosowaniu państwa wyszukać o nim wiadomości. Pracowaliśmy w 4 osobowych zespołach, szukaliśmy wiadomości i ciekawostek o: Polsce, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Grecji i Anglii. Teraz zgromadzone informacje posłużą nam do wykonania projektu ulotki zachęcającej turystów do odwiedzenia danego kraju.
Klasa 3d i wych. Alicja Nowak

Data dodania: 2022-06-07 09:52:48