KURS PIERWSZEJ POMOCY DLA RODZICÓW - 30 maja godz. 17.00 w SP2 - ''Obudźmy Jagódkę''

SZANOWNI PAŃSTWO,

w ramach akcji "Obudźmy Jagódkę" Pan Łukasz WRYCZ - Rekowski, który jest ratownikiem od 17 lat, na co dzień pracuje w Zespołach Ratownictwa Medycznego, przez 10 lat pracował w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, ma 4 córki i los Jagódki nie jest mu obojętny, PROPONUJE PAŃSTWU kurs pierwszej pomocy pediatrycznej obejmujący następujące zagadnienia:
  • resuscytacja krążeniowo-oddechowa świeżorodka, niemowlaka, dziecka, nastolatka,
  • urazy u dzieci,
  • oparzenia u dzieci,
  • ciało obce w drogach oddechowych,
  • gorączka u dzieci,
  • gdzie szukać pomocy pediatrycznej w Trójmieście.
Normalnie koszt takiego szkolenia to 150zł, a dla Rodziców, że dla Jagódki ,,Kto ile może - niech pomoże,, :) Kurs odbędzie się w naszej szkole, w dniu 30 maja o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w szkoleniu.

Ogromne podziękowania kierujemy do Pana Łukasza WRYCZ - Rekowskiego za udział w organizacji naszej szkolnej akcji charytatywnej na rzecz Jagódki oraz do wszystkich Rodziców, którzy zgłosili już swój udział w akcji.

"Dobro powraca".

Data dodania: 2023-05-15 07:25:56