''Książki zaklęte w Lego'' -sukces Szymona z 3 D

Miło mi poinformować, że SZYMON KOPERNIK -uczeń mojej klasy 3 D zajął III MIEJSCE w Powiatowym Konkursie p. t. „Książki zaklęte w Lego” wśród uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu powiatu gdańskiego.

Organizatorem konkursu była Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gdańskim oraz Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim. Cele konkursu: 1. Rozwijanie aktywności twórczej dzieci. 2. Kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych. 3. Poszerzanie umiejętności posługiwania się nowymi technologiami.

Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu wybranego zagadnienia (scenę, tytuł, postać, wynalazek) z wybranej książki za pomocą klocków LEGO.

Szymon -jako wielki fan piłki nożnej -na co dzień trenuje w klubie sportowym- wykonał pracę tematycznie związaną z jego pasją -jest NIESAMOWITA!

Wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród miało miejsce 10.05.2023 r. w bibliotece przez samego p. starostę.

GRATULUJEMY!!!

Iwona Birunt (dumna wychowawczyni)

Data dodania: 2023-05-11 10:14:59
Data edycji: 2023-05-11 10:24:34