Książki w języku ukraińskim i angielskim

Miło nam poinformować, że biblioteka szkolna nawiązała kontakt z Fundacją Powszechnego Czytania i dzięki temu wzbogaciła się o książki w języku ukraińskim i języku angielskim. Fundacja prowadzi kampanię "Książka chroni", której celem jest zbieranie funduszy na pozyskanie i przekazywanie książek dzieciom ukraińskim oraz wsparcie dla wydawców ukraińskich.

Szkoła otrzymała książki nieodpłatnie, ale zachęcamy wszystkich, którzy mogą wesprzeć tę inicjatywę, do dokonywania dobrowolnych wpłat na rzecz fundacji.

Link do wpłaty:https://fpc.org.pl/kim-jestesmy/wspieraj/

Każde wsparcie dla Fundacji to kolejna książka, którą mogą przekazać potrzebującym.

#Fundacja Powszechnego Czytania

Zachęcamy również do wejścia w zakładkę: Uczeń - Biblioteka - Książki w języku ukraińskim.  Znajdują się tam  linki, z których można bezpłatnie pobrać książki w języku ukraińskim w formie elektronicznej.

Zapraszamy do korzystania.

Data dodania: 2023-04-27 12:28:32