Konkurs z okazji Dnia Niepodległości

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Wychowawcy,

W ramach obchodów Dnia Niepodległości ogłaszamy konkurs. Każda klasa ma za zadanie przygotować jeden większy kotylion, forma wykonania rozsądnie dowolna :) (karton, bibuła itp.) (wszystkie zawisną podczas piątkowej uroczystości z okazji Dnia 11 Listopada). Najlepiej zrobić je na godzinie wychowawczej, jest również możliwość dokończenia/rozpoczęcia ich podczas lekcji plastyki.

Dodatkowo każdy uczeń przygotowuje dla siebie jeden mały kotylion oraz dodatkowe 3 małe kotyliony (na klasę) (dla wychowawcy oraz nauczycieli).

Małe kotyliony będą potrzebne dla Was do przypięcia, do stroju - również na piątek. (Tutaj prośba do wychowawców, aby pomogli uczniom).

Szablony małych kotylionów i wskazówki są do pobrania w załączniku. Można skorzystać z innych szablonów bądź zrobić własny.

Gotowe klasowe kotyliony oraz dodatkowe 3 małe kotyliony prosimy przynosić do pokoju wfistów do czwartku.

Data dodania: 2023-11-06 21:13:48
Data edycji: 2023-11-06 21:15:10