Konkurs „Przyszłość jest dziś: Misja Ziemia”

Zapraszam do udziału w konkursie „Przyszłość jest dziś: Misja Ziemia”, w którym nagrodą są warsztaty z trenerami Centrum Nauki Kopernik zorganizowane w Naszej szkole!

Konkurs i warsztaty są częścią programu edukacyjnego „Przyszłość jest dziś” realizowanego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, NASK i Centrum Nauki Kopernik w ramach projektu „Kampanie edukacyjno-informacyjne”.

Nasza szkoła ma szansę na wygranie 1 z 5 dwugodzinnych warsztatów na temat zmiany klimatu i bioróżnorodności na przykładzie Puszczy Białowieskiej.

Ze względu na tematykę i zakres warsztatów konkurs skierowany jest do uczniów najstarszych klas szkoły podstawowej (7–8).

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie krótkiego materiału wideo, w którym w ciekawy i kreatywny sposób odpowiecie na pytanie: „Dlaczego to w Naszej szkole powinny się odbyć zajęcia dotyczące zmiany klimatu?”.

Zainteresowanych uczniów zapraszam do kontaktu do 08 lutego 2023r.

Urszula Szczepańska

Data dodania: 2023-01-12 12:52:41