Konkurs plastyczny ''W Krainie Baśni...Bohater dzielny, samodzielny, niepokonany''

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „W KRAINIE BAŚNI….BOHATER DZIELNY, SAMODZIELNY, NIEPOKONANY”.

Konkurs zorganizowany został dla dzieci z grup przedszkolnych „0”  placówek edukacyjnych na terenie miasta Pruszcz Gdański. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy za pomocą dowolnej techniki plastycznej,  przedstawiającej postacie z ulubionych bajek dziecięcych.

Komisja konkursowa dokonała rzetelnej oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła  Laureatów Konkursu:

I miejsce:  Alicja Muszyńska - SP nr 1 „Jedyneczka”

II  miejsce: Oliwia Marzec - SP nr 1 „Jedyneczka”

III miejsce:  Klaudia Michalczyk -  Oddziały Przedszkolne przy SP nr 2

Wyróżnienia:

Sandra Skwiot -  Oddziały Przedszkolne przy SP nr 2

Jagoda Miotk - Przedszkole nr 3 „Kubuś Puchatek”

Dawid Dudalski – Oddziały Przedszkolne przy SP nr 2

Jagoda Kocoń  - Oddziały Przedszkolne przy SP nr 2

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika oraz koordynatorki konkursu mgr Emilia Markiewicz oraz mgr Anna Śliwińska serdecznie gratulują zwycięzcom oraz dziękują za udział w konkursie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy!!!

Emilia Markiewicz i Anna Śliwińska

Data dodania: 2023-11-16 20:48:43