Konkurs plastyczny ''Powiatowa Kartka Świąteczna''

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie powiatowym na bożonarodzeniową kartkę świąteczną.

Organizatorem XXI Powiatowego Konkursu jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr1 w Pruszczu Gdańskim.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu gdańskiego. Celem konkursu jest promowanie młodych talentów plastycznych. Spośród zgłoszonych do konkursu prac, wyłoniona zostanie jedna – powiatowa kartka świąteczna.

Kartka, która zajmie pierwsze miejsce w finale konkursu powiatowego, będzie oficjalną kartą świąteczną Starosty Powiatu w danym roku kalendarzowym.

REGULAMIN KONKURSU W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Prace konkursowe powinny zawierać elementy związane z powiatem gdańskim (prosimy zwrócić uwagę na poprawny wygląd herbu powiatu gdańskiego, który został zamieszczony w zaproszeniu) oraz być wykonane taką techniką, którą da się powielić (forma płaska). Zalecana jest technika malarska lub rysunkowa.

I etap – wewnątrzszkolny

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w konkursie muszą wykonać prace do 30 XII i przynieść do nauczyciela plastyki. Komisja wyłoni maksimum 5 prac plastycznych. Prace, które wygrają eliminacje wewnątrzszkolne zostaną przekazane do organizatorów do 4 grudnia 2023 r.

Marta Słoboda

Data dodania: 2023-11-19 19:36:40