Kółko grafomotoryczne z elementami terapii ręki.

W naszej świetlicy najmłodsi uczniowie uczestniczą w kółku grafomotorycznym z elementami terapii ręki. Zajęcia mają na celu wsparcie dzieci w procesie edukacyjnym. Ukierunkowane są na rozwijanie kompetencji w zakresie pisania oraz zrównoważenie napięcia mięśniowego. Umiuejętności nabyte podczas udziału w kole rozwijającym zainteresowania obejmują samoobsługę, umiejętności szkolne, zabawę i komunikację. Zdobyte kompetencje są współzależne z rozwojem psychomotorycznym ucznia oraz przebiegają równolegle z jego całościowym rozwojem. |Oznacz to, że wszystkie proponowane dziecku działaniasą dobrane do poziomu rozwoju ruchowego, manualnego i poznawczego.

Dzieci podczas udziału w zajęciach wykazuja się kreatywnością, a zajęcia sprawiaja im wiele przyjemności i radości.

Data dodania: 2021-11-05 13:08:53
Data edycji: 2021-11-05 13:16:24