Kolejna edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych zakończona!

Kolejna edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych  zakończona!

W tym roku szkolnym nasi uczniowie po raz kolejny odnieśli sukces w Wielkim Maratonie Czytelniczym "Spotkacie nowych przyjaciół”- ogólnopolskim konkursie czytelniczym odbywającym się pod Honorowym Patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gdańska.

W IX edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego „Spotkacie nowych przyjaciół” adresowanej do klas 2 i 3 szkoły podstawowej wzięło udział  3370 uczniów z 204 szkół w Polsce. Komisja konkursowa przyznała 194 tytuły laureata, 106 tytułów finalisty oraz 126 wyróżnień.

Miło mi poinformować, że uczniowie naszej szkoły uzyskali:

TYTUŁ LAUREATA:

Paulina Schabowska – kl. 3c

Aleksandra Krystman – kl. 3b

TYTUŁ FINALISTY:

Blanka Butrym – kl. 3b

Ewa Jędrzejewska – kl. 3c

Lena Owczarzak – kl. 3a

Lena Dawidowska – kl. 3b

Paulina Jasiel – kl. 3b

Dziękuję za udział i podjęcie czytelniczego wyzwania także wszystkim pozostałym Maratończykom z klas 3. Są to:

Sławina Adamkowicz – kl. 3b

Mateusz Cyrankowski – kl. 3c

Grzegorz Giziewski – kl. 3d

Michał Gryczyński – kl. 3a

Natalia Kaleta – kl. 3c

Małgorzata Kościuk – kl. 3a

Jakub Lewańczyk – kl. 3d

Nikodem Szaryński – kl. 3d

Ze względu na stan epidemiczny uroczysta Gala nie odbędzie się. Nagrody będą mogli odebrać opiekunowie ucznia lub uczeń osobiście w Filii Gdańskiej WiMBP przy ulicy Mariackiej 42 w Gdańsku od 26 czerwca do 31 sierpnia (czyli po zakończeniu roku szkolnego – przez całe wakacje).

Poniżej znajduje się protokół z listą wszystkich nagrodzonych w konkursie uczniów.

Szkolny koordynator konkursu Elżbieta Zwolińska

Data dodania: 2021-04-30 13:44:16