KOLĘDOWANIE- przedstawienie klasy 3c

Dnia 21 grudnia uczniowie kl. 3c zaprezentowali swoim koleżankom i kolegom z edukacji wczesnoszkolnej montaż słowno- muzyczny. Zaprezentowali jedną z dawnych tradycji bożonarodzeniowych, jaką było kolędowanie. Wśród wielu wspaniałych postaci, pojawili się na scenie m.in.: zgromadzeni wokół Świętej Rodziny, trzej królowie, aniołowie grający na dzwonkach, a także pasterze.   Młodzi aktorzy zachwycili widzów pomysłowymi strojami oraz niezwykle wzruszającym i pięknym śpiewem pastorałek. Wprowadzili wszystkich w radosny, świąteczny nastrój, pozwalając przenieść się myślami do wyjątkowych wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat.  Na koniec, jak na kolędników przystało, złożyli wszystkim uczestnikom świąteczne i noworoczne życzenia.

Ewa Siarczyńska / Lidia Bujak-Kaczor

Redagowała Urszula Burda