Jesień w oczach dzieci świetlicowych

Czy jesień nie jest trochę magiczna? Ta piękna pora roku pełna jest ciepłych i złocistych barw i wspaniałych widoków. Od chrzęszczenia opadłych liści pod stopami, po smaki suszonych owoców, jabłek i orzechów. Jesień oddziałowuje na wszystkie nasze zmysły, często niosąc ze sobą przyjemne, nieco melancholijne skojarzenia. Nic więc dziwnego, że jesień jest porą roku, która zainspirowała nas w świetlicy szkolnej. Wykonaliśmy wiele ciekawych prac plastycznych, malarskich a nawet pobawiliśmy się wełną. W październiku świętowaliśmy również DZIEŃ BEZPIECZNEGO KOMPUTERA, DZIEŃ POCZTY POLSKIEJ, EUROPEJSKI DZIEŃ PRAWNIKA.  Ćwiczymy nasze sprawności manualne na zajęciach kółka grafomotorycznego, które odbywają się w każdy wtorek.  Efekty naszej pracy można obejrzeć na gazetkach swietlicowych oraz w poniższej relacji zdjęciowej.

Wychowawcy świetlicy szkolnej.

Anna Kamińska