JASEŁKA I SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE.

Święta Bożego Narodzenia to czas zadumy, refleksji, spotkań z bliskimi.

22.12.2023 roku klasa 4a obejrzała jasełka. Występ artystyczny Pawła Rynkiewicza i piękne wykonanie kolęd przez Weronikę Śleszyńską na długo pozostaną w pamięci odbiorców. Po celebracji jasełek uczniowie uczestniczyli w spotkaniu świątecznym, które upłynęło w miłej i radosnej atmosferze. Dzieci podzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia, śpiewały piosenki świąteczne. Nie zabrakło ciasta, pierników i innych słodkich smakołyków. Nareszcie nadszedł długo oczekiwany moment-wręczenie prezentów. Trudno opisać emocje, które towarzyszyły uczniom podczas rozpakowywania upominków.

Myślę, że niezwykłe i oryginalne drobiazgi będą przypominały dzieciom o cudownym ,wspaniałym czasie spędzonym w gronie kolegów i koleżanek.

Data dodania: 2024-01-30 15:41:06
Data edycji: 2024-01-30 16:32:27