IV powiatowy konkurs chemiczno- fizyczny pod patronatem Starosty Powiatu Gdańskiego i Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański

Miło nam poinformować, że w IV Powiatowym Konkursie Chemiczno - Fizycznym  pod patronatem Starosty Powiatu Gdańskiego i Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański zwyciężył uczeń klasy 8a Marcin Kucharski.

Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową nr IV w Pruszczu Gdańskim. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą na temat życia i działalności Ignacego Mościckiego. Po przejściu tego etapu rozwiązywali zadania z chemii i fizyki.

Naszą szkołę dumnie reprezentowali:
Oliwia Schulte-Noelle
Marcin Kucharski
Kacper Masek

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Kolejny konkurs dla klas 7 i 8 odbędzie się w przyszłym roku i już teraz zapraszamy do udziału.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z konkursu.

Monika Stanka
Katarzyna Olek