IV Gminny i Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „WIELCY ARTYŚCI inspiracją dla małych ARTYstów”

Gustav Klimt - złoty okres twórczości artysty i nie tylko”

W konkursie tym duży sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły, którzy zdobyli wszystkie czołowe miejsca wraz z wyróżnieniem.

I miejsce Liwia Kiełczewska kl. 3d

II miejsce Lena Gęsicka kl.2c

III miejsce Aleksandra Kasprzyk kl. 2c

wyróżnienie Dawid Pałasz kl. 2c

Uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami zostali zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Rotmance, gdzie nastąpiło oficjalne wręczenie dyplomów i nagród.

Po oficjalnej części, zaproszeni goście oglądali wystawę prac plastycznych twórczości Gustava Klimta, przygotowaną przez uczniów Szkoły Podstawowej w Rotmance. Na koniec można było zrobić sobie zdjęcie w Fotobudce, która przedstawiała reprodukcję obrazu „Pocałunek”.

Dodatkową nagrodą dla laureatów konkursu, były warsztaty plastyczne prowadzone przez organizatora konkursu panią Lucynę Lewandowską. Podczas warsztatów, dzieci wykonały złote „Drzewa życia” inspirowane twórczością Gustava Klimta.

Był to mile spędzony czas, który na długo zostanie w naszej pamięci.

koordynator Ewa Siarczyńska

Data dodania: 2023-04-26 22:01:13