II miejsce klasy ''0c'' w VII Miejskim Przeglądzie Małych Form Teatralnych

Dnia 15 marca 2024 roku w pruszczańskim Centrum Kultury i Sportu odbył się VII Miejski Przegląd Małych Form Teatralnych, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 3 im. Kubusia Puchatka.

W przeglądzie udział wzięła grupa 0c z przedstawieniem pt. „Dzieci Świata", przygotowanym przez Annę Czułkowską i Magdalenę Treder.

Dzieci były doskonale przygotowane, znały teksty, świetnie śpiewały oraz improwizowały na instrumentach, były bardzo ciekawie przebrane, a scenografia idealnie dopełniała ich występ.

W środę, 20 marca 2024 roku w Przedszkolu Publicznym nr 3 im. Kubusia Puchatka. odbyło się wręczenie nagród grupom przedszkolnym biorących udział w przeglądzie.

Wręczanie nagród odbyło się z udziałem Burmistrza Miasta - Janusza Wróbla, Przewodniczącej Rady Miasta - Małgorzaty Czarneckiej-Szafrańskiej oraz Zastępcy Burmistrza ds. Społecznych - Jerzego Kulki oraz członka komisji Pani Ewy Dziedzic-Lelątko.

Dzieci otrzymały wspaniałe dyplomy i nagrody, za które bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom.

Anna Czułkowska
Magdalena Treder