Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Igrzyska Dzieci

26 marca w Suchym Dębie odbyły się Igrzyska Dzieci (Powiaty) w piłce nożnej dziewcząt (klasy 4-6). Dziewczyny reprezentujące naszą szkołę na co dzień uczęszczają na zajęcia do Uczniowskiego Klubu Sportowego "Polonia". Miały doskonałą okazję sprawdzić swoje umiejętności właśnie na tym turnieju. Pierwszy mecz wygrałyśmy 3:1. To Gosia Brancewicz, nasza napastniczka 3 razy umieściła piłkę w siatce. Pełne nadziei zaczęliśmy drugi mecz, ten niestety przegrałyśmy 1:0, ale dziewczyny walczyły dzielnie. W grupie zajęłyśmy 2 miejsce. Później czekał na nas już tylko mecz o miejsce 3. Po ciężkiej przeprawie prowadzimy 1:0 dzięki strzale Leny Owczarzak. Chwilę później po błędzie w obronie bramkę tracimy. Pierwsza połowa kończy się remisem. Niestety szczęście nie było po naszej stronie i przegrałyśmy 2:1 w ostatnich minutach meczu. Mimo wszystko, jak na niecały rok trenowania, dziewczyny poradziły sobie fantastycznie. Skład: Karolina Tarasewicz, Lena Owczarzak, Lena Wirkus, Helena Wilma, Zuzia Owczarzak, Natalia Malinowska, Oliwia Omilian, Ela Wilma, Gosia Brancewicz oraz Nadia Zimnica. Trenerzy: Paulina Kucina, Barbara Jóźwiak.

Data dodania: 2023-05-04 08:57:25
Data edycji: 2023-05-04 08:58:07