GIGANCI PROGRAMOWANIA

Szanowni Rodzice,

Ruszyły zapisy na największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce ,,Koduj z Gigantami”. Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do udziału w akcji.

“Koduj z Gigantami: W Krainie Przyszłości” to już 13. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć CAŁKOWICIE ZA DARMO! Tym razem motywem przewodnim będzie Sztuczna Inteligencja! Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 7 do 18 lat  chcących  uczyć programować sztuczną inteligencję i nie tylko!

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 26 sierpnia do 1 października 2023 rok

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

Data dodania: 2023-09-01 12:50:56
Data edycji: 2023-09-01 13:51:40