GALA WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO DLA NAJMŁODSZYCH JUŻ ZA NAMI!

W dniu 6 czerwca 2023r. w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, odbyło się uroczyste zakończenie 11. edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla klas 2 i 3 „Spotkacie nowych przyjaciół”. Podczas GALI  zostały wręczone nagrody laureatom, finalistom oraz wyróżnionym w konkursie.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie znaleźli się w gronie laureatów i finalistów. Tytuł LAUREATKI otrzymała Natalia Trzepacz z klasy 3c, natomiast FINALISTAMI zostali Agnieszka Piersa (kl. 3c) oraz Mateusz Szczodrowski (kl. 3f).

GRATULUJEMY nagrodzonym , ale także wszystkim Maratończykom z naszej szkoły, którzy bardzo dzielnie przez cały rok czytali dodatkowe lektury, przychodzili na spotkania i rozwiązywali testy. Są to:

Kornelia Lipińska, Hanna Makara, Paweł Rynkiewicz, Zuzanna Smilgin, Tymoteusz Szaryński, Igor Chmielewski, Kinga Cyrulnik, Diana Gorszkowa, Natalia Keler, Marika Kęska, Maria Filip, Ewa Kubala, Pola Romankiewicz, Magdalena Czyrson, Liwia Kiełczewska, Lilia Kruszewska, Witold Popławski, Artem Bilokamentsev, Maksymilian Szatkowski, Celina Korycka, Marcel Kozikowski, Krzysztof Krystman, Magdalena Miszewska, Emilia Rudzińska.

WSZYSTKIM MARATOŃCZYKOM ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Poniżej znajduje się protokół z listą wszystkich nagrodzonych w konkursie uczniów.

Data dodania: 2023-06-11 14:12:32
Data edycji: 2023-06-11 14:29:49