Pomoc dla uchodźców z Ukrainy - czytaj więcej
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Finał V Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo-Ekologicznego

Finał V Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo-Ekologicznego

23 maja pod honorowym patronatem Prezydenta Wejherowa, odbył się finał V Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego „Z przyrodą na TY”, w którym drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce!!!  Zespół z naszej szkoły reprezentowali - Kalina Gradowska klasa IIIc i Błażej Trzaskoś IIIb

Finałowe zmagania były bardzo emocjonujące i wymagały od uczestników wielu umiejętności. Nasz zespół był jednym z sześciu drużyn z całego województwa i każdy miał nadzieję na wygraną. Uczniowie rywalizowali w kilku konkurencjach: rozwiązywanie testów sprawdzających wiedzę, odpowiedzi ustne na wylosowane pytania, wypowiedzi dotyczące obejrzanego filmu, losowy wybór ilustracji i rozwiązywanie zadań z nimi związanych oraz wykonanie plakatu zachęcającego do oszczędzania wody. Wszystkie aktywności wykonywane były drużynowo, więc ogromne znaczenie miała sprawna współpraca członków zespołów. Kalina i Błażej doskonale poradzili sobie z wszystkimi zadaniami!!!

Wszyscy zwycięzcy z rąk zastępcy Prezydenta Wejherowa, Dyrektora SP6, nauczycieli prowadzących konkurs oraz przedstawicielki Rady Rodziców, otrzymali gratulacje, medale, puchary i cenne nagrody.

Gorące gratulacje dla Kaliny i Błażeja, którzy dzięki swojej wiedzy i kreatywności wywalczyli dla naszej szkoły zaszczytne trzecie miejsce. Mam nadzieje, że postawa naszych laureatów będzie wzorem i inspiracją dla innych uczniów, którzy mieli wątpliwości przed udziałem w konkursach. Serdeczne podziękowania za ogromne zaangażowanie dla wychowawców i rodziców obojga uczniów!!!

Szkolny Koordynator Konkursu
Sylwia Knie

 

Data dodania: 2024-06-03 10:30:04
Data edycji: 2024-06-04 16:07:46
Ilość wyświetleń: 93

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej