Festyn ''Bezpieczne wakacje''

W piątek, 16 czerwca, na terenie przedszkola odbył się Festyn Rodzinny, połączony ze zbiórką pieniędzy na rzecz ciężko chorej uczennicy naszej szkoły -Jagódki Sobańskiej.

Hasłem przewodnim Festynu były „Bezpieczne wakacje”. Zaproszeni goście – mł. asp. Karol Kościuk i Pani Weronika Chmielowiec, wykładowca przepisów ruchu drogowego, przybliżyli wszystkim uczestnikom podstawowe zasady bezpieczeństwa w czasie wolnym. Goście odpowiadali także na pytania, a zainteresowani mogli obejrzeć dokładnie radiowóz i zrobić sobie w nim zdjęcie.

Na uczestników Festynu czekało wiele atrakcji: zabawy przy muzyce, animacje taneczne prowadzone przez firmę „INIEMAMOCNI”, pokazy iluzji, odwiedziny Myszki Miki, bańki mydlane XXL, malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków, tatuaże, a także trzy olbrzymie „dmuchańce”, na których można było bawić się do woli .  Dzieciom rozdawana była wata cukrowa, a rodzice mogli skorzystać z kawiarenki, z kawą i pysznymi wypiekami przygotowanymi przez mamy i babcie. Ponadto można było zakupić lody, gofry, popcorn i kręcone ziemniaczki.

W Festynie brały udział całe rodziny, które pokazały, że potrafią się razem bawić i aktywnie spędzać swój wolny czas.

Dzięki hojności uczestników, udało się powiększyć kwotę zbiórki pieniędzy dla Jagódki o 2 531 zł. W sumie, dzięki wszystkim organizowanym przedsięwzięciom,  zebraliśmy w naszej szkole niebagatelną  kwotę 36 343 zł i 43 gr.

Z całego serca dziękujemy!

Szczególne podziękowania, za przygotowanie i organizację festynu kierujemy do Rady Rodziców oddziałów przedszkolnych, na czele z Panią Adrianą Jasiukajć oraz wszystkich Rodziców, którzy wsparli finansowo całą imprezę. Bez Waszego zaangażowania, zorganizowanie Festynu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.

Dziękujemy pracownikom przedszkola – zarówno nauczycielom, jak i obsłudze – za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie naszej imprezy.

Ogromnie Państwu za to dziękujemy!

Dyrekcja SP nr 2

Data dodania: 2023-06-20 20:02:15