Dzień Zdrowego Śniadania

8 listopada obchodzimy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania, którego celem jest promowanie zdrowego odżywiania wśród dzieci i dorosłych.  Z tej okazji uczniowie klasy 1 a przygotowali na zajęciach smaczne i odżywcze kanapki. Śniadaniowa akcja wzbogacona została zajęciami, które miały na celu uświadomienie, jak ważne jest spożywanie zbilansowanego posiłku. Podczas zajęć uczniowie  dowiedzieli  się, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. Mamy nadzieję, że zdrowe śniadania na co dzień zagoszczą w domach naszych uczniów. To było ciekawe doświadczenie i świetna zabawa dla dzieci, dzięki której nauczyły się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie.

Data dodania: 2022-11-27 19:45:09
Data edycji: 2022-11-27 19:48:47