DRZEWA BOOKCROSSINGOWE

Szanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

dzięki Firmie Smurfit Kappa z Pruszcza Gdańskiego w naszej szkole oraz przedszkolu „wyrosły” trzy piękne drzewa.  Jedno znajduje się w bibliotece, drugie na parterze obok gabinetu logopedy, a trzecie w budynku oddziałów przedszkolnych  przy ul. Tysiąclecia 3.  Na ich gałęziach swoje miejsce znalazły książki, z których mogą korzystać dzieci w ramach akcji Bookcrossingowej.

Jeśli macie w domu książki, które już nie mieszczą się na półkach, często stoją w drugim rzędzie, albo leżą w kartonach. Takie, z  których już wyrośliście, dawno zostały przeczytane, do których nie będziecie już wracać. Przynieście je do  biblioteki.

Zróbmy remanent w domowych księgozbiorach i uwolnijmy nasze książki.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie szkoły w zakładce Uczeń - Biblioteka - Bookcrossing.

Zachęcamy i zapraszamy do korzystania.

Data dodania: 2021-10-11 10:35:00
Data edycji: 2021-10-20 08:06:57