Dodatkowa pomoc finansowa dla Jagódki od klasy 3 d

Pragnę złożyć ogromne podziękowania Rodzicom i Uczniom klasy 3 d, dzięki którym -jeszcze przed szkolną akcją charytatywną „Obudźmy Jagódkę” -udało się zasilić skarbonkę o niebagatelną kwotę: 1 260 zł (tysiąc dwieście sześćdziesiąt złotych). Taką pokaźną sumę uzbieraliśmy podczas lekcji na klasowych licytacjach -oczywiście za zgodą i wsparciem finansowym rodziców. Obiektem licytacji były przedmioty związane z zainteresowaniami uczniów, a więc głównie gadżety sportowe (ale nie tylko), takie jak: szalik kibica gdańskiego klubu piłkarskiego, karty z autografami znanych piłkarzy, czy wreszcie czapka klubu Barcelona, zakupiona na stadionie Camp Nou. Znalazł się także chętny na nabycie rękawic bokserskich. Oprócz tego licytowaliśmy biżuterię. Także pan prowadzący dodatkowe zajęcia z tabletami w naszej klasie, przyłączył się do akcji. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że uczniowie przystali na propozycję rodziców, aby pieniądze z Funduszu Klasowego, przeznaczone na prezenty dla nich na Dzień Dziecka, także przekazać na leczenie i rehabilitację Jagódki. KOCHANI -WIELKIE BRAWA!- JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!!

A to dopiero początek -ciąg dalszy pomocy na festynie szkolnym (informacja w późniejszym czasie).

Iwona Birunt -dumna wychowawczyni :)))

Data dodania: 2023-06-01 21:14:42
Data edycji: 2023-06-01 21:27:48