''Choinka moich marzeń''

Przed przerwą Świąteczną dotarła do naszej Szkoły wspaniała wiadomość o wynikach konkursu "Choinka moich marzeń",w którym wzięli udział nasi uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych.Wczoraj nasi uczniowie odbierali swoje nagrody i wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy Adrianowi Mec uczniowi klasy Ic, który zajął II miejsce na poziomie klas I-III w formie plaskiej oraz uczniom klas III c i f,Aleksandrze Burek, Dominice Róży Osińskiej oraz Jakubowi Krasce,którzy otrzymali Wyroznienia w swojej kategorii wiekowej . Gratulujemy również wszystkim uczniom,którzy inspirowani przez swoich nauczycieli wspomagajacych przygotowali prace na konkurs i wzięli w nim udział. Jesteśmy z Was bardzo dumni,że tak pięknie reprezentujecie Naszą Szkołę. Dziekujemy też Rodzicom,którzy towarzyszyli swoim Dzieciom podczas odbioru nagród. Raz jeszcze gratulujemy.

Data dodania: 2023-01-05 10:38:37
Data edycji: 2023-01-05 11:33:32